Staňte se i Vy našimi spokojenými zákazníky a dlouhodobými obchodními partnery.

Jsme připraveni naslouchat vašim požadavkům, potřebám, dotazům a připomínkám. Našim cílem je budování dlouhodobého vztahu s našimi partnery, kde primárně sledujeme jejich cíle a přidanou užitnou hodnotu. Začít s námi spolupracovat můžete...

Rádi vám poradíme a pomůžeme s investováním do zlatých a stříbrných pamětních mincí. Zohledníme vaši strategii sběratele, který chce získat maximální možnou kvalitu zboží za přijatelnou cenu. Strategii investora zohledňující poměr ceny a ryzosti drahého kovu. Případně toho kdo má zájem koupit exkluzivní a originální dárek s přidanou hodnotou do budoucna.

Součástí našich služeb je tvorba panoramatických snímků a videí interiérů a exteriérů, které lze komponovat do on-line virtuálních prohlídek dostupných na internetu. Chcete svým zákazníkům ukázat, jak vypadá váš byt k pronájmu, hotel, lázně nebo golfové hřiště. Právě virtuální prohlídka je ideální finančně nenáročný a přesto názorný a poutavý způsob jak prezentovat nabízené prostory nebo služby. Využijte našich služeb rychle a efektivně – přijedeme, nafotíme, zpracujeme a publikujeme na našem serveru nebo přímo na vašich webových stránkách.

Vědět o tom kdo jsou vaši přímí či napřímí konkurenti v boji o zákazníka. Poznat co a jak dělají, jaké služby, akce nebo marketing využívají? Jaké komunikační kanály využívají? Jak se prezentují ve vyhledávačích, agregátorech zboží a sociálních sítích? Jaká je jejich cenová politika? To je jen několik málo otázek, na které byste měli znát odpovědi, pokud chcete ve vašem oboru dlouhodobě uspět. Pravidelné zkoumání těchto ukazatelů zabere příliš mnoho času. My Vám nabízíme zautomatizování tohoto procesu, asistenci s nastavením sledovaných veličin, pomoc při interpretaci získaných hodnot a analýz. Vše srozumitelně jednoduše a přehledně v pravidelných reportech. Identifikujte své silné a slabé stránky, zjistěte jak konkurenci dohnat, případně v kterých oblastech můžete být první a oslovit nové segmenty zákazníků.

Naše produkty

  • client-logo
  • client-logo
  • client-logo